Miniony sezon dowodem potencjału elbląskiego teatru. Przyszłość pisze się na nowo!
Sezon artystyczny 2024/2025 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu dobiegł końca, pozostawiając po sobą wspomnienia i refleksje. Był to dla nas rok wyjątkowy, pełen wyzwań i sukcesów, w którym konsekwentnie realizowaliśmy naszą misję – bycie jedyną profesjonalną sceną dramatyczną w mieście i aktywnym centrum kulturotwórczym dla całego regionu Warmii i Mazur oraz Pomorza. Miniony sezon otworzył przed nami nowe perspektywy, szczególnie w kontekście zbliżającego się Jubileuszu 50-lecia teatru. Intensywnie pracujemy…


