Za nami najpiękniejsze święto w roku. Aleksandry rozdane!
Za nami najpiękniejsze święto w roku, Międzynarodowy Dzień Teatru, który obchodziliśmy podczas Gali wręczania Aleksandrów. Dziękujemy WSZYSTKIM za obecność, i niekończące się życzenia – kochacie Teatr, i każdego dnia, wypełniając nasze widownie udowadniacie, że tworzycie go razem z nami. Dziękujemy.


