Emocje związane z wręczaniem Aleksandrów, które trafiły do Aleksandry Wojtysiak i Piotra Boratyńskiego, kultowe ‘Allo’Allo, wzruszająca historia miłości Giselle, intrygujące Kłamstwo, Imię, które wywołało wojnę przy stole, zapierająca dech w piersiach Rewia Forever, historia Belfra, erotyczne Sceny, w których publiczność miała okazję zaskakiwać aktorów i oryginalny Kwartet… Było niesamowicie!
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, szczególnie naszym patronom, Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawowi Markowi Brzezinowi, Prezydentowi Miasta Elbląg Witoldowi Wróblewskiemu oraz Widzom, którzy zakochani w teatrze, wypełniali widownię po brzegi.
A teraz?
Czas przygotowań jeszcze się nie skończył. Przed nami kolejna premiera i kolejne wielkie wydarzenia, ale o tym wkrótce. Korzystając z wiosennej aury, mamy jeszcze dla Państwa jeszcze jedno życzenie. Spotykajmy się w teatrze przez cały rok! ?


